Často kladené otázky

Čo poskytujeme?

Hľadáte kvalitnú základnú školu, gymnázium, či univerzitu vo Vašom blízkom okolí? Ponúkame Vám zoznam škôl po celej Slovenskej republike. Pri každej inštitúcii podávame všetky aktuálne informácie ako je adresa, kontakt, a úradné hodiny.

Ako zaregistrovať Vašu inštitúciu?

Registrácia je jednoduchá. Stačí kliknúť na odkaz REGISTROVAŤ INŠTITÚCII, zriadiť si účet, vyplniť požadované údaje a následne označiť všetky Vami poskytované služby a kategórie, kde chcete, aby sa Vaša inštitúcia zobrazila. Do 24 hodín sa Vám ozve asistent, ktorý si s Vami dohodne ďalšie podrobnosti zápisu a v dobe do 48 hodín sa Vaša ištitúcia zobrazí v katalógu.

Koľko to stojí?

Naše služby sú odstupňované podľa cenníku, ktorý Vám príde na registračný email. Základná cena je 165,- EUR bez DPH za ročný zápis.

Aké sú výhody?

Výhody spočívajú v tom, že Vaša inštitúcia bude na očiach - dozvie sa o nej viac ľudí. Katalog-skol.sk sa umiestňuje v predných pozíciách na kľúčové slová - základná škola, gymnázium, univerzita.

TOP Home Page, TOP5 a NÁŠ TIPTOP HomePage jsou inštitúcie na hlavnej stránke, ktoré sa zobrazujú na prvých miestach.TOP5 je 5 inštitúcii, ktoré sa zobrazujú v prvej rade v sekcii PODĽA REGIÓNU a v sekcii PODĽA SLUŽIEB.NÁŠ TIP zobrazuje 2 najlepšie inštitúcie na Slovensku v daných sekciách. Pokiaľ chcete aby Vašu inštitúciu uvidel každý návštevník serveru, objednajte si niektorú z týchto služieb. Asistent Vám ochotne vysvetlí detaily.

Ako vybrať správnu inštitúciu?

Možností hľadania v katalógu je naozaj mnoho. Na výber je filtrovanie pomocou krajov, miest, služieb, či pomocou fulltextového vyhľadávania.

Prečo používať náš katalóg?

Výhodou katalógu je prehľadnosť a jednoduchosť. Môžete si ľahko zistiť aké služby Vami hľadaná inštitúcia poskytuje a využiť možnosť porovnať si služby viacerých inštitucií a zvoliť si tú, ktorá bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

 

Prečo byť u nás v katalógu?

- výnimočný projekt

- efektívne vyhľadávanie podľa regiónu, podľa služieb a podľa názvu

- originálne spracovanie

- prvé stránky vyhľadávačov

- vlastný účet

- možnosť vkládať aktuálne informácie

- telefonická podpora

- plne samostatná webová prezentácia

- automatický preklad profilu do 4 jazykov

- referencie a články

- napojenie na ďalšie projekty

- najnižšia cena za zápis

- nové zákazky

- transparentné jednanie a individuálny prístup

- a omnoho viac...

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY